Informace k otevření MŠ 12.4.2021

Vážení rodiče,

jak už bylo avizováno, MŠMT zveřejnilo informace k nástupu dětí do mateřské školy od pondělí 12.4.2021

  • nastoupit mohou pouze děti, které plní povinné předškolní vzdělávání (5 – 7 leté)
  • děti nemusí nosit roušku v prostorách školy
  • testování bude probíhat antigenními testy ( z přední části nosu) vždy v pondělí a čtvrtek na vyhrazeném místě v šatně. Test s dítětem provede rodič, za dohledu zaměstnance školy. Příchod do MŠ jako obvykle do 8,00 hodin. Upozorňujeme rodiče, aby počítali s časovou prodlevou, než dojde k vyhodnocení testu. V případě pozitivity si dítě odvede domů a bude nutné postoupit PCR test..
  • Mimo dobu testování budou rodiče předávat a vyzvedávat dítě u hlavních vchodových dveří.

Pokud nastanou změny v podmínkách nástupu dětí do MŠ, tak Vás budeme informovat.